Cikkünkben közöljük a 2009-es Unitef kupa (Balatonföldvár) végeredményét. Az Abfox Sailing Team által készített Unitef kupa összefoglaló videót itt tekintheted meg!
Asso Fleet
Rank | Fleet | Boat | SailNo | Helm | Crew | Club | VY | R1 | R2 | R3 | Nett |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1st | Asso | Yuppie | 142 | NYÁRI Zsolt | KISS Tamás, AKLAN András, TÍMÁR Péter, FONYÓ Károly, BŐSZE Botond | 1.0 | 6.0 | 1.0 | 8.0 | ||
2nd | Asso | Fantomasso | 104 | MAJTHÉNYI Szabolcs | GULYÁS Gábor (Alba Regia), ALIBÁN András (SVE), SZÉL Péter (FYC), KOMM András (FYC), Dr. FUTÓ István | Spartacus VE | 2.0 | 4.0 | 2.0 | 8.0 | |
3rd | Asso | Rock Me Baby | 82 | ADORJÁN Csaba | NIKA Dániel, LOVAS Sándor, LOVAS Dávid, KÖTELES Mátyás, BORSOS Ernő | Kenese Marina Port | 5.0 | 1.0 | 4.0 | 10.0 | |
4th | Asso | BMW Sailing Team | 134 | VADNAI Péter | VADNAI Tamás, FAZEKAS Gergő (SVE), FEJÉR Miklós, KOVÁCS András (SVE) | 3.0 | 2.0 | 5.0 | 10.0 | ||
5th | Asso | Picabo | 123 | Dr. KOVÁCS János | KADLECSIK Márton, GÉMESI Jóka, PÁTKAI Marcell, FARAGÓ Gábor | Spartacus VE | 6.0 | 3.0 | 3.0 | 12.0 | |
6th | Asso | Voodoo | 90 | FEKETE Gábor | NONN László, FEKETE Balázs, GACS Jenő ifi, MAJOR Zsombor ifi, GALÁNTHA György (SVE) | Kalandor 2000 SE | 4.0 | 7.0 | 6.0 | 17.0 | |
7th | Asso | Simo | 140 | KÁNTÁS Gábor | KÁNTÁS Sára, BÉRCZI Zoltán, OCSKAY László, PFEIFFER Kristóf, VARGA Norbi | Apollo YC | 7.0 | 5.0 | 7.0 | 19.0 | |
8th | Asso | Tomahawk | 101 | SIMO Béla | SZABÓ Pál, KÁNTÁS Gyula, VÖRÖS Balázs, ZSIGA Csaba | Kormorán Fonyód | 8.0 | 9.0 DNC | 9.0 DNC | 26.0 |
8mOD Fleet
Rank | Fleet | Boat | SailNo | Helm | Crew | Club | VY | R1 | R2 | R3 | Nett |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1st | 8mOD | Raiffeisen | 11 | PFENINGBERGER András | CZEIZEL Balázs, BÁLINT Attila, Hajtó Gábor dr. , SZÉPFY Márton | Spartacus VE | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | |
2nd | 8mOD | Lombard | 108 | Dr. AMBRUS János | BRANYICZKI Imre, KALAVSZKY Márton (SVE), DAMJÉN Albert (SVE) | SZVE | 6.0 | 2.0 | 4.0 | 12.0 | |
3rd | 8mOD | Montana-Kész | 73 | ZIEGLER János (SVE) | Dr. KESZTHELYI Gábor, Dr.NYÁRÁDY Zoltán, Dr. SZILÁGYI János, SZILÁGYI Botond ifi | Szegedi VE | 5.0 | 3.0 | 5.0 | 13.0 | |
4th | 8mOD | Naisoto | 59 | CSIHA László | Dr. KESZTHELYI Oszkár, VÁNYA Attila, VINCZE András, MARTIN Viktor | 8mOD SE | 4.0 | 10.0 DNF | 2.0 | 16.0 | |
5th | 8mOD | Camelot | 35 | KASSAI András | KÖLES Gábor, Dr. KÁDÁR Kristóf | 8mOD SE | 1.0 | 10.0 DNF | 7.0 | 18.0 | |
6th | 8mOD | Hunboat-Thetis | 81 | BERZSENYI Zoltán | BÜKI Zsolt, BÜKI Gábor, SZEMERÉDI György | 3.0 | 10.0 DNF | 6.0 | 19.0 | ||
7th | 8mOD | Oberon | 96 | SÜLI András | PAPP Dávid, OLASZ Mihály (MATLÁK SE), HÁMORI Zoltán (MATLÁK SE) | Spartacus VE | 7.0 | 10.0 DNF | 3.0 | 20.0 | |
8th | 8mOD | Weight | 21 | GYENES Ákos | FARKAS Ernő, SCHEIBER Zoltán, FRAKNÓI Andor, BENCZÚR Máté József (BYC) | Pomáz Városi ICO SE | 8.0 | 10.0 DNF | 8.0 | 26.0 | |
9th | 8mOD | Péntek 13 | 13 | GÁL István | KASZÓ Márk, POPA Raluca, SCHWARCZ Ferenc (TVSK) | 8mOD SE | 9.0 | 10.0 DNF | 9.0 | 28.0 |
YS-I Fleet
Rank | Fleet | Boat | SailNo | Helm | Crew | Club | VY | R1 | R2 | R3 | Nett |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1st | YS-I | Rosa | 40/21 | BAKÓCZY Róbert | BAKÓCZY Kálmán,FERENCZI István, ROZSNYAY Domonkos, GÁTI Judit | Spartacus VE | 95 | 4.0 | 1.0 | 1.0 | 6.0 |
2nd | YS-I | Madicken | 75 | MARTINYI Aladár | KÖVENDI Zsófi, VALKO Andris ifi, BOOR Dani ifi | HYC | 89 | 5.0 | 2.0 | 2.0 | 9.0 |
3rd | YS-I | Glória | 1 | dr. LÁNG Tivadar | LÁNG Orsolya, LÁNG Mónika, JUHÁSZ Miklós, HAJDU Martin | Kereked VK | 95 | 9.0 | 3.0 | 3.0 | 15.0 |
4th | YS-I | Béla Úr | 1051 | CSONTOS Péter | KOLLÁTH Gábor, VERMES András, CSONTOS Bence ifi, KOLLÁTH Attila | ER-Petro Se | 94 | 1.0 | 4.0 | 11.0 DNC | 16.0 |
5th | YS-I | Kacor | 1005 | ULLA Rein | GOSZTONYI András, MEININGE Miklós, ANTALL Marian, VINCZE Gábor | TVSK | 80 | 8.0 | 5.0 | 4.0 | 17.0 |
6th | YS-I | Obsession | 220 | CZAP Zoltán | LAKATOS Zsolt, BALOGH Klára, DAMOKOS Kristóf | TYC | 88 | 7.0 | 6.0 | 5.0 | 18.0 |
7th | YS-I | Mérges Rája | 963 | LICHTNER László | KÁDÁR Sándor, SZABÓ Balázs | Fonyódi VE | 95 | 10.0 | 7.0 | 6.0 | 23.0 |
8th | YS-I | Bernát | 6 | FAZEKAS László | KISS Orsolya, BÁLINT Zsolt | Generál SK | 91 | 2.0 | 11.0 DNC | 11.0 DNC | 24.0 |
9th | YS-I | Paquita | 1053 | RÁKÓCZI Gábor | CSABA Tamás, SCHMIDT Attila, PAP Judit | Juno SE | 83 | 3.0 | 11.0 DNC | 11.0 DNC | 25.0 |
10th | YS-I | Kacor Király | 789 | GYŐRI József | HRUTKA Gábor, PÓLYI György, SZENYÁN Péter | VVEB | 92 | 6.0 | 11.0 DNC | 11.0 DNC | 28.0 |
50-es Fleet
Rank | Fleet | Boat | SailNo | Helm | Crew | Club | VY | R1 | R2 | R3 | Nett |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1st | 50-es | Scutamil C | 71 | TURCSÁNYI Béla | BOZA András, JÁRAI István, IGALI Dániel, KOVÁCS Csaba, MÁRKI Szabolcs | EGIS SE | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | |
2nd | 50-es | Cirrus III. | 13 | RUJÁK István | FARKAS János, WERNER János, CZILI Aladár, SZILÁGYI István, KOVÁCS Péter | Arcadom SE | 1.0 | 4.0 | 3.0 | 8.0 | |
3rd | 50-es | Vector | 118 | SZENTIVÁNYI András | SÁNTA Enikő, NINAUSZ Péter, ARGAY Béla, MAGYAR Nikolett, SZÓRÁDI Róbert | Spartacus VE | 4.0 | 3.0 | 2.0 | 9.0 | |
4th | 50-es | Kaláris | 18 | GÁBORJÁNI-Szabó Gábor | GANSZKY Miklós, MERZICS Péter, OLMOSI Katalin, SZÉKELY Tamás, GALUSKA János | Spartacus VE | 3.0 | 2.0 | 4.0 | 9.0 |
X-35 Fleet
Rank | Fleet | Boat | SailNo | Helm | Crew | Club | VY | R1 | R2 | R3 | Nett |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1st | X-35 | Admirál-X | 3504 | VERMESY Sándor | CZÉGAI Péter, Dr. PRÉDL András, Dr. PRÉDL Tamás, VEJTEY Gergely, KOVÁCS Áron, AKLAN András | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 | ||
2nd | X-35 | Új Vízöntő | 3503 | CSIKÓS János | SZŰTS Péter (SVE), SZENTPÉTERI Zoltán, BÍRÓ István, BORSOS Miklós (BÖE), SZŰTS Anna (SVE) | Kereked VK | 2.0 | 2.0 | 4.0 | 8.0 | |
3rd | X-35 | Westport | 35 | BEDNÁR Tibor | IGNÁCZ Károly, Dr. HODY Gábor, LÁBODY Zsolt, LÁBODY Ildikó, LÁBODY Balázs, | Spartacus VE | 4.0 | 3.0 | 2.0 | 9.0 | |
4th | X-35 | Szélvész | 3501 | SOÓS István | LINKA Péter, CSEPELI György, LACÓ Botond, BARABÁS Bence, NAGY Viktor | ALU SE | 5.0 | 4.0 | 3.0 | 12.0 | |
5th | X-35 | Olsen | 3502 | DOBSZAI Zoltán | KOVÁCS Kristóf, RÁCZ Heléna, ÓVÁRI Győző, PÁLOS Titusz, ZSOBORI Zsolt, BOBEK József | Variens VSE | 3.0 | 5.0 | 6.0 DNC | 14.0 |
Scholtz 22 Fleet
Rank | Fleet | Boat | SailNo | Helm | Crew | Club | VY | R1 | R2 | R3 | Nett |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1st | Scholtz 22 | Abfox | 128 | TÓTH Mátyás | MÁTÉ Balázs, LUMMER Róbert, HAJZER Bence | 3.0 | 2.0 | 1.0 | 6.0 | ||
2nd | Scholtz 22 | Metálka | 100 | MAJOROSS Bea (TVSK) | ROMÁN Kata (MAY), BARCZI Orsi (VVEB), BARI Bogi (FKVE) | 1.0 | 3.0 | 2.0 | 6.0 | ||
3rd | Scholtz 22 | Warker | 109 | VARRÓ Gábor | HEGYI Balázs, ifj. VARRÓ Gábor mocó, VARRÓ Gergely mocó | Túravitorlás SK | 2.0 | 1.0 | 3.0 | 6.0 | |
4th | Scholtz 22 | Maya | 119 | KALLÓ Sándor | KRÉNUSZ Kornél, KALLÓ Zoltán | Siófoki VK | 5.0 DNF | 4.0 | 4.0 | 13.0 |
Melges 24 Fleet
Rank | Fleet | Boat | SailNo | Helm | Crew | Club | VY | R1 | R2 | R3 | Nett |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1st | Melges 24 | Teamproximo | 759 | IAN AINSLY | ADAM MARTIN, KARÁCSONY Réka, BERENCSÁN Dávid | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 | ||
2nd | Melges 24 | Dinamit | 392 | VÉKONY István | HERCEG László, BANKA Pál, RAJNOHA László | ELMÜ | 2.0 | 2.0 | 4.0 | 8.0 | |
3rd | Melges 24 | Random | 240 | REGŐS Roland | NAGY Gábor, BARNÓCZKY János, VARGA János | YEGY | 5.0 | 3.0 | 2.0 | 10.0 | |
4th | Melges 24 | Zsiráf | 373 | MATYASOVSZKY Géza (8mOD SE) | GÁBOR Balázs (8mOD SE), MAJOR Gábor (THE), SOÓS Eszter (Generál) | THE | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 10.0 | |
5th | Melges 24 | Meglesz | 369 | SZABOLCS Bence | CSENDES István, BÖKÖCZ Róbert | YEGY | 4.0 | 5.0 | 6.0 DNC | 15.0 |
YS-II Fleet
Rank | Fleet | Boat | SailNo | Helm | Crew | Club | VY | R1 | R2 | R3 | Nett |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1st | YS-II | Euphemya | 203 | MADARÁSZ Tamás | GROHOCZKY Attila, KOVÁCSI László, MERETEI Gábor | BYC | 101 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 |
2nd | YS-II | Fétis | 16 | DEMECZKY Mihály Zoltán | RIPKA Edit, MÉSZÁROS Gábor, DEMECZKY Mihály Barna | TVSK | 96 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 6.0 |
3rd | YS-II | Márta | 430 | MATLASZKOVSZKY Miklós | MATLASZKOVSZKY Márta | TVSK | 108 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 10.0 |
4th | YS-II | Aquamarin | 488 | KOMONDI Pál | ZÁDOR Tamás, TÓBIÁS Éva | TVSK | 107 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 11.0 |
5th | YS-II | Pajkos | 6 | SZALONTAI Tamás | KÁKONYI Kriszta, KISS Katalin, BAKOS Dezső | Generál SK | 107 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 15.0 |
6th | YS-II | Kis Kapitány | 106 | MAJOR Gábor | PANKOTAI Csaba, BEJEK Miklós, MOLNÁR Kázmér, VINCZE Zsóka | Unitef 2 | 103 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 18.0 |
7th | YS-II | Zarándok | 18 | PRICZEL Vilmos | FABÓ Péter, HEGEDŰS Róbert dr., KASNER Gyula | Regatta YC | 96 | 7.0 | 8.0 DNC | 8.0 DNC | 23.0 |
Sudár R. Fleet
Rank | Fleet | Boat | SailNo | Helm | Crew | Club | VY | R1 | R2 | R3 | Nett |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1st | Sudár R. | Gé. | 155 | PÁL Gaszton | VALIS István, KOVÁTS Imre | TVSK | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 | |
2nd | Sudár R. | Pontilla | 740 | DEMJÉN Péter | OSVÁTH Márton, MOLNÁR Attila (VVEB) | Spartacus VE | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 6.0 | |
3rd | Sudár R. | Freedom | 154 | PEKK Antal | NATTA Antal, NATTA Antalné | KMP-VSE | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 9.0 | |
4th | Sudár R. | Aries | 711 | dr. BOGNÁR Attila | Dr. CSIKI Csaba, Dr. CSIKI Tamás | Csiko-Boat SE | 4.0 | 4.0 | 5.0 DNC | 13.0 |
Regina Fleet
Rank | Fleet | Boat | SailNo | Helm | Crew | Club | VY | R1 | R2 | R3 | Nett |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1st | Regina | Rubin Hód | 812 | Dr. BUJÁKI Attila | Dr. RIGÓ Ákos, NÁNÁSI Zoltán | TVSK | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 4.0 | |
2nd | Regina | Szirákó | 746 | JAKAB László | KNAUER György, M.NAGY Gergely | TVSK | 3.0 | 3.0 | 1.0 | 7.0 | |
3rd | Regina | Gemini | 979 | KISS László | FÓNAGY László, KISS Luca (SVE), KISS Márta (SVE), KISS András mocó | TVSK | 2.0 | 4.0 | 5.0 DNC | 11.0 | |
4th | Regina | Amitié | 84 | HOLCZHAUSER András | SZABÓ Vilmos, BERKES Péter, BAKOS Tímea mocó | 5.0 DNC | 2.0 | 5.0 DNC | 12.0 |
Dolphin Fleet
Rank | Fleet | Boat | SailNo | Helm | Crew | Club | VY | R1 | R2 | R3 | Nett |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1st | Dolphin | Lelemény | 658 | GÁL Attila | GÁL István, LÁSZLÓ Zoltán, ZEMLICKI Zoltán | Atomerőmű SE | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 | |
2nd | Dolphin | Karakán | 693 | SÁRKÖZI Béla | HÉJJA László, KARSZT János, ASZTALOS József | ASE | 4.0 | 4.0 | 2.0 | 10.0 | |
3rd | Dolphin | Suppy | 731 | SZÁVA György | SÁRKÖZI Tibor, SÁRKÖZI Márk ifi, UJVÁRI Zoltán | ASE VSC | 3.0 | 3.0 | 4.0 | 10.0 | |
4th | Dolphin | Rozália | 865 | KISS János (VSC) | JÓNA Béla (Alba Regia SC), VAS Tibor (Túravitorlás SC) | Vízügyi SC | 2.0 | 2.0 | 9.0 DNC | 13.0 | |
5th | Dolphin | Héliosz | 1287 | CSERNY Ferenc | CSERNY Judit, MOOR Bálint | Atomerőmű SE | 5.0 | 5.0 | 3.0 | 13.0 | |
6th | Dolphin | Nyaffy | 1064 | HACKL Albert | MAKRA Dénes, RÉHM Miklós | Atomerőmű SE | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 17.0 | |
7th | Dolphin | Aiolosz | 743 | PRÓKAI Gábor | PRÓKAI László, SZABÓ Attila | Atomerőmű SE | 8.0 | 7.0 | 9.0 DNC | 24.0 | |
8th | Dolphin | DorrVick | 1223 | PRODÁN János | PRODÁN Viktória, SAÁGHY Péter | ASE | 7.0 | 9.0 DNC | 9.0 DNC | 25.0 |
YS-III Fleet
Rank | Fleet | Boat | SailNo | Helm | Crew | Club | VY | R1 | R2 | R3 | Nett |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1st | YS-III | Zorko | 805 | ZAGYVA Gábor | DOMA Tamás | AVSC | 112 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 |
2nd | YS-III | Soul | 131 | LELKES László | ZSABOKORSZKY Ferenc | Spartacus VE | 115 | 1.0 | 3.0 | 2.0 | 6.0 |
3rd | YS-III | Skorpió | 646/224 | BISZTRAY György | BARANYAI Lajos, BERKE István | TVSK | 110 | 3.0 | 2.0 | 8.0 DNC | 13.0 |
4th | YS-III | Fieling | 474 | FIEL László | CSIPKE Éva | AVSC | 112 | 5.0 | 5.0 | 3.0 | 13.0 |
5th | YS-III | Péter Pál | 284 | GOSZTONYI Pál | VÍG János, BAUER Ádám | TVSK | 112 | 4.0 | 4.0 | 8.0 DNC | 16.0 |
6th | YS-III | Capricornus | 1139 | KÁDÁR Gábor | SZALONTAI Gergely | Spartacus VE | 121 | 6.0 | 6.0 | 8.0 DNC | 20.0 |
7th | YS-III | Mengersen | 955 | SASADI Ferenc | EGRI Csaba | Spartacus VE | 117 | 7.0 | 7.0 | 8.0 DNC | 22.0 |
Dragon Fleet
Rank | Fleet | Boat | SailNo | Helm | Crew | Club | VY | R1 | R2 | R3 | Nett |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1st | Dragon | Atlantis | 50 | NEDBÁL Noel | NEDBÁL Zsombor, MAROSFŐI Csaba | TYC | 3.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | |
2nd | Dragon | 7 Arts | 49 | Dr. TENKE Péter | VARGA István, KISS István, Dr. POLGÁR Csaba | Spartacus VE | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 6.0 | |
3rd | Dragon | Nemecsek | 31 | TÓTH Zsolt | dr. KOZMA László, KOZMA László | TYC SE | 1.0 | 4.0 | 4.0 | 9.0 | |
4th | Dragon | Rosie | 52 | GERŐ András | SZAKONYI Csaba, CSOLLÁNY Csaba | BFYC | 4.0 | 3.0 | 3.0 | 10.0 | |
5th | Dragon | Yorikke | 30 | JUHÁSZ György | KISMARTY Balázs (TVSK), FEKETE Máté (TYC) | BFYC | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 15.0 | |
6th | Dragon | Indigo | 54 | HOMOLA László | HOMOLA Gergely, HOMOLA Dániel | AYC | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 18.0 |
Scoring codes used
Code | Description | Points |
---|---|---|
DNC | Did not come to the starting area | Varies |
DNF | Started but did not finish | 10, 5 |