Ifjúsági ranglista eredmények 2009

Ifjúsági ranglista eredmények 2009

mvsz
hirdetes

2009. október 24-én, szombaton tartotta a díjátadó ünnepségét a Magyar Vitorlás Szövetség a 2009. évi serdülő, ifjúsági és junior ranglista díjazottak számára Balatonalmádiban, a Ramada Hotelben.

Ifjúsági ranglista eredmények 2009

Ifjúsági ranglista eredmények 2009

A több száz fiatal vitorlázó közül idén nagyon sokan értek el kiemelkedő eredményeket nemzetközi versenyeken is, ők különdíjban részesültek. A Magyar Vitorlás Szövetség emellett elismerő díjakat adott át a gyerekekkel foglalkozó edzőknek is.


A ranglista eredmények alapján az egyes hajóosztályok dobogósai:

OPTIMIST

1. Vadnai Benjamin (329,8 p) Balatonfüredi Yacht Club
2. Gyapjas Balázs (309,6 p) Balatonfüredi Yacht Club
3. Gyapjas Zsombor (307,6 p) Balatonfüredi Yacht Club

Legeredményesebb serdülő versenyzője

Gyapjas Zsombor (307,6 p) Balatonfüredi Yacht Club

Legeredményesebb leány versenyzője

Előházi Dorottya (277,6 p) Keszthelyi József Attila Vitorlás SE

Legeredményesebb első éves versenyző

Szilasi Bence (151,2 p) Kereked Vitorlás Klub

 

CADET

1. Bors Máté – Kanyicska Márk (97,8 p) Tihanyi Hajós Egylet
2. Weidinger György – Horváth Balázs ( 83,4 p) Tihanyi Hajós Egylet
3. Munka Márton – Kratzl Anna ( 72,8 p) Tihanyi Hajós Egylet

Legeredményesebb serdülő versenyző

Bors Máté (kormányos) Tihanyi Hajós Egylet
Kanyicska Márk (legénység) Tihanyi Hajós Egylet

Legeredményesebb leány versenyző

Kristóf Júlia (kormányos) (66,8 p) Balatonfüredi Yacht Club
Kratzl Anna (legénység) (72,8 p) Tihanyi Hajós Egylet


LASER 4.7

1. Péch Fanni (72,4 p) RIVE ( Révfülöp)
2. Szigeti Maxim (69,4 p) Velencei-tavi Vizisport Iskola
3. Huszka Mátyás (61,8 p) Balatonfüredi Yacht Club

Legeredményesebb leány versenyző

Péch Fanni (72,4 p) RIVE ( Révfülöp)




LASER RADIAL

1. Bathó Péter (117,0 p) Balatonfüredi Yacht Club
2. Mátyás Viktor (103,0 p) Tihanyi Hajós Egylet-Agárd
3. Böröcz Bence (102,6 p) Balatonfüredi Yacht Club

Legeredményesebb leány versenyző

Nyulasi Anna (60,2 p) Velencei-tavi Vizisport Iskola

KALÓZ ifjúsági

Miklós Tamás – Túri Petra Vízügy SC

hirdetes


420 ifjúsági

1. Grams Dominik – Petrahai Gergely (87,4 p) Tihanyi Hajós Egylet
2. Főldesi Péter– Borsos Dániel (70,0 p) Tihanyi Hajós Egylet
3. Gond Gergely – Szellem Balázs (56,8 p) Tihanyi Hajós Egylet

Legeredményesebb leány versenyzők

Weinber Zsófia – Túri Petra (43,2 p) Balatonfüredi Yacht Club

Legeredményesebb első éves egység

Főldesi Péter– Borsos Dániel (70,0 p) Tihanyi Hajós Egylet


LASER junior

1. Kaiser Kristóf (44,0 p) Balatonfüredi Yacht Club
2. Tomai Balázs (33,6 p) Balatonfüredi Yacht Club
3. Erdélyi Gábor (30,9 p) TECON SE


FINN junior

1. Hirschler Richárd (106,0 p) Soproni Építők SK
2. Haidekker Elemér (104,0 p) Almádi Yacht Club
3. Pay’r Egon ( 89,0 p) Spartacus Vitorlás Egylet


470 JUNIOR

1. Szigeti Botond – Joó Kristóf (48,9 p) Balatonfüredi Yacht Club – Spartacus Vitorlás Egylet
2. Váradi Imre – Serke Áron (46,3 p) Balatonfüredi Yacht Club
3. Vígh Tamás- Kovács Máté (30,0 p) Balatonfüredi Yacht Club

Legerdményesebb leány versenyzők:

Karácsony Réka – Lóidl Nóra Nitrokémia Vitorlás Klub



Különdíjak

Majthényi Zsombor vándordíj:
Vadnai Benjamin (optimist) Balatonfüredi Yacht Club

Dulin díj: Gyapjas Zsombor (optimist) Balatonfüredi Yacht Club

Laser vándordíj: Berecz Zsombor (laser) BYC





Kiemelkedő nemzetközi eredményért az alábbi versenyzők kaptak különdíjat:


Optimist :

Vadnai Benjamin EB 2. hely (147 versenyzőből)
Gyapjas Balázs EB 20. hely (147 versenyzőből)

Cadet :

Bagyó Áron - Polgár Lukács EB 20. hely (111 versenyzőből)
Bors Máté - Kanyicska Márk EB24. hely (111 versenyzőből)
Weidinger György - Horváth Balázs EB 31. hely (111 versenyzőből)
Munka Márton - Kratzl Anna EB 43. hely (111 versenyzőből)

Laser 4.7

Péch Fanni EB lány 10. hely (82 versenyzőből)
Bathó Péter EB 39. hely (148 versenyzőből, 16 év alatt 11. hely)

hirdetes
Mátyás Viktor EB 58. hely (148 versenyzőből, 16 év alatt 20. hely)
Huszka Mátyás EB 70. hely (148 versenyzőből, 16 év alatt 26. hely)

Laser Radial

Bathó Péter EB 19. hely (196 versenyzőből, 17 év alatt 3. hely)
Mátyás Viktor EB 57. hely (196 versenyzőből, 17 év alatt 11. hely)

420

Rozsnyay Domonkos - Czeizel Jonatán EB 7. hely (118 versenyzőből)
Grams Dominik - Petrahai Gergely EB 9. hely (118 versenyzőből)
Gráfel Vince - Doubravszky Bálint EB 19. hely (118 versenyzőből)
Földesi Péter - Borsos Bálint EB25. hely (118 versenyzőből)

Lase St. Ifi.

Kaiser Kristóf EB 28. hely (122 versenyzőből)

Finn junior

Bakóczy Róbert VB 9. hely (52 versenyzőből) Laser R. ISAF YOUTH 25. hely (53 versenyzőből)

470 junior

Váradi Imre - Serke Áron VB 26. hely (54 versenyzőből)
Szamódy Tamás - Bárdos Mihály VB 27. hely (54 versenyzőből) EB 11. hely (92 versenyzőből)
Karácsony Réka - Loidl Nóra VB női 13. hely (25 versenyzőből) EB absz. 36. hely (92 versenyzőből, női 6. hely)



Elismerésben részesített edzők:

Csomai József (Balatonfüredi Yacht Club)
Gerencsér Gergő (Tihanyi Hajós Egylet)
Goszleth Marcell (Spartacus Vitorlás Egylet)
Hodács Attila (Nitrokémia Vitorlás Klub)
Kutassy László (Balatonfüredi Yacht Club)
Regős Attila (Alba Regia Sport Club)
Sipos Péter (Alba Regia Sport Club)
Szépfy Zsombor (Spartacus Vitorlás Egylet)
Tímár Péter (THE-Agárd)
Török Péter (Révfülöpi Iskolai Vitorlázó Vizimentő és Korcsolyázó Egyesület)

Forrás: vitorlazas.hu

Ha tetszett ez a cikk, oszd meg ismerőseiddel, kattints ide:

MEGOSZTÁS MEGOSZTÁS MEGOSZTÁS MEGOSZTÁS

Ezek is érdekelhetnek

hirdetes
hirdetes

Szótár

Amerika Kupa

Amerika Kupa 2010 mondd el te is a véleményed itt!   Az Amerika Kupáról Az... Tovább

Felnőttképzés

A közel 15 éves tapasztalattal rendelkező EFEB Felnőttoktatási Központ olyan színvonalas... Tovább

Tovább a lexikonra
hirdetes
IRATKOZZ FEL A HÍRLEVELÜNKRE!X
Érdekelnek a legfrissebb vitorlázással kapcsolatos hírek, legújabb blogbejegyzéseink?


A 'FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE' gomb megnyomásával hozzájárulást adsz a hírlevelek fogadásához és elfogadod az Adatvédelmi Szabályzatunkat.