Unitef Kupa vitorlás verseny 2009 eredmények 8mod, asso, sholtz 22, yadrstick

Unitef Kupa 2009 eredmények

Máté Balázs
hirdetes

Iratkozz fel Te is Youtube csatornánkra, kattints az alábbi YOUTUBE ikonra! 

 

 

 

Cikkünkben közöljük a 2009-es Unitef kupa (Balatonföldvár) végeredményét. Az Abfox Sailing Team által készített Unitef kupa összefoglaló videót itt tekintheted meg!

Unitef Kupa vitorlás verseny 2009 eredmények 8mod, asso, sholtz 22, yadrstick

Asso Fleet

Sailed:3, Discards:0, To count:3, Ratings:VY, Entries:8, Scoring system:Appendix A
Rank Fleet Boat SailNo Helm Crew Club VY R1 R2 R3 Nett
1st Asso Yuppie 142 NYÁRI Zsolt KISS Tamás, AKLAN András, TÍMÁR Péter, FONYÓ Károly, BŐSZE Botond     1.0 6.0 1.0 8.0
2nd Asso Fantomasso 104 MAJTHÉNYI Szabolcs GULYÁS Gábor (Alba Regia), ALIBÁN András (SVE), SZÉL Péter (FYC), KOMM András (FYC), Dr. FUTÓ István Spartacus VE   2.0 4.0 2.0 8.0
3rd Asso Rock Me Baby 82 ADORJÁN Csaba NIKA Dániel, LOVAS Sándor, LOVAS Dávid, KÖTELES Mátyás, BORSOS Ernő Kenese Marina Port   5.0 1.0 4.0 10.0
4th Asso BMW Sailing Team 134 VADNAI Péter VADNAI Tamás, FAZEKAS Gergő (SVE), FEJÉR Miklós, KOVÁCS András (SVE)     3.0 2.0 5.0 10.0
5th Asso Picabo 123 Dr. KOVÁCS János KADLECSIK Márton, GÉMESI Jóka, PÁTKAI Marcell, FARAGÓ Gábor Spartacus VE   6.0 3.0 3.0 12.0
6th Asso Voodoo 90 FEKETE Gábor NONN László, FEKETE Balázs, GACS Jenő ifi, MAJOR Zsombor ifi, GALÁNTHA György (SVE) Kalandor 2000 SE   4.0 7.0 6.0 17.0
7th Asso Simo 140 KÁNTÁS Gábor KÁNTÁS Sára, BÉRCZI Zoltán, OCSKAY László, PFEIFFER Kristóf, VARGA Norbi Apollo YC   7.0 5.0 7.0 19.0
8th Asso Tomahawk 101 SIMO Béla SZABÓ Pál, KÁNTÁS Gyula, VÖRÖS Balázs, ZSIGA Csaba Kormorán Fonyód   8.0 9.0 DNC 9.0 DNC 26.0

 

8mOD Fleet

Sailed:3, Discards:0, To count:3, Ratings:VY, Entries:9, Scoring system:Appendix A
Rank Fleet Boat SailNo Helm Crew Club VY R1 R2 R3 Nett
1st 8mOD Raiffeisen 11 PFENINGBERGER András CZEIZEL Balázs, BÁLINT Attila, Hajtó Gábor dr. , SZÉPFY Márton Spartacus VE   2.0 1.0 1.0 4.0
2nd 8mOD Lombard 108 Dr. AMBRUS János BRANYICZKI Imre, KALAVSZKY Márton (SVE), DAMJÉN Albert (SVE) SZVE   6.0 2.0 4.0 12.0
3rd 8mOD Montana-Kész 73 ZIEGLER János (SVE) Dr. KESZTHELYI Gábor, Dr.NYÁRÁDY Zoltán, Dr. SZILÁGYI János, SZILÁGYI Botond ifi Szegedi VE   5.0 3.0 5.0 13.0
4th 8mOD Naisoto 59 CSIHA László Dr. KESZTHELYI Oszkár, VÁNYA Attila, VINCZE András, MARTIN Viktor 8mOD SE   4.0 10.0 DNF 2.0 16.0
5th 8mOD Camelot 35 KASSAI András KÖLES Gábor, Dr. KÁDÁR Kristóf 8mOD SE   1.0 10.0 DNF 7.0 18.0
6th 8mOD Hunboat-Thetis 81 BERZSENYI Zoltán BÜKI Zsolt, BÜKI Gábor, SZEMERÉDI György     3.0 10.0 DNF 6.0 19.0
7th 8mOD Oberon 96 SÜLI András PAPP Dávid, OLASZ Mihály (MATLÁK SE), HÁMORI Zoltán (MATLÁK SE) Spartacus VE   7.0 10.0 DNF 3.0 20.0
8th 8mOD Weight 21 GYENES Ákos FARKAS Ernő, SCHEIBER Zoltán, FRAKNÓI Andor, BENCZÚR Máté József (BYC) Pomáz Városi ICO SE   8.0 10.0 DNF 8.0 26.0
9th 8mOD Péntek 13 13 GÁL István KASZÓ Márk, POPA Raluca, SCHWARCZ Ferenc (TVSK) 8mOD SE   9.0 10.0 DNF 9.0 28.0

 

YS-I Fleet

Sailed:3, Discards:0, To count:3, Ratings:VY, Entries:10, Scoring system:Appendix A
Rank Fleet Boat SailNo Helm Crew Club VY R1 R2 R3 Nett
1st YS-I Rosa 40/21 BAKÓCZY Róbert BAKÓCZY Kálmán,FERENCZI István, ROZSNYAY Domonkos, GÁTI Judit Spartacus VE 95 4.0 1.0 1.0 6.0
2nd YS-I Madicken 75 MARTINYI Aladár KÖVENDI Zsófi, VALKO Andris ifi, BOOR Dani ifi HYC 89 5.0 2.0 2.0 9.0
3rd YS-I Glória 1 dr. LÁNG Tivadar LÁNG Orsolya, LÁNG Mónika, JUHÁSZ Miklós, HAJDU Martin Kereked VK 95 9.0 3.0 3.0 15.0
4th YS-I Béla Úr 1051 CSONTOS Péter KOLLÁTH Gábor, VERMES András, CSONTOS Bence ifi, KOLLÁTH Attila ER-Petro Se 94 1.0 4.0 11.0 DNC 16.0
5th YS-I Kacor 1005 ULLA Rein GOSZTONYI András, MEININGE Miklós, ANTALL Marian, VINCZE Gábor TVSK 80 8.0 5.0 4.0 17.0
6th YS-I Obsession 220 CZAP Zoltán LAKATOS Zsolt, BALOGH Klára, DAMOKOS Kristóf TYC 88 7.0 6.0 5.0 18.0
7th YS-I Mérges Rája 963 LICHTNER László KÁDÁR Sándor, SZABÓ Balázs Fonyódi VE 95 10.0 7.0 6.0 23.0
8th YS-I Bernát 6 FAZEKAS László KISS Orsolya, BÁLINT Zsolt Generál SK 91 2.0 11.0 DNC 11.0 DNC 24.0
9th YS-I Paquita 1053 RÁKÓCZI Gábor CSABA Tamás, SCHMIDT Attila, PAP Judit Juno SE 83 3.0 11.0 DNC 11.0 DNC 25.0
10th YS-I Kacor Király 789 GYŐRI József HRUTKA Gábor, PÓLYI György, SZENYÁN Péter VVEB 92 6.0 11.0 DNC 11.0 DNC 28.0

 

50-es Fleet

hirdetes
Sailed:3, Discards:0, To count:3, Ratings:VY, Entries:4, Scoring system:Appendix A
Rank Fleet Boat SailNo Helm Crew Club VY R1 R2 R3 Nett
1st 50-es Scutamil C 71 TURCSÁNYI Béla BOZA András, JÁRAI István, IGALI Dániel, KOVÁCS Csaba, MÁRKI Szabolcs EGIS SE   2.0 1.0 1.0 4.0
2nd 50-es Cirrus III. 13 RUJÁK István FARKAS János, WERNER János, CZILI Aladár, SZILÁGYI István, KOVÁCS Péter Arcadom SE   1.0 4.0 3.0 8.0
3rd 50-es Vector 118 SZENTIVÁNYI András SÁNTA Enikő, NINAUSZ Péter, ARGAY Béla, MAGYAR Nikolett, SZÓRÁDI Róbert Spartacus VE   4.0 3.0 2.0 9.0
4th 50-es Kaláris 18 GÁBORJÁNI-Szabó Gábor GANSZKY Miklós, MERZICS Péter, OLMOSI Katalin, SZÉKELY Tamás, GALUSKA János Spartacus VE   3.0 2.0 4.0 9.0

 

X-35 Fleet

Sailed:3, Discards:0, To count:3, Ratings:VY, Entries:5, Scoring system:Appendix A
Rank Fleet Boat SailNo Helm Crew Club VY R1 R2 R3 Nett
1st X-35 Admirál-X 3504 VERMESY Sándor CZÉGAI Péter, Dr. PRÉDL András, Dr. PRÉDL Tamás, VEJTEY Gergely, KOVÁCS Áron, AKLAN András     1.0 1.0 1.0 3.0
2nd X-35 Új Vízöntő 3503 CSIKÓS János SZŰTS Péter (SVE), SZENTPÉTERI Zoltán, BÍRÓ István, BORSOS Miklós (BÖE), SZŰTS Anna (SVE) Kereked VK   2.0 2.0 4.0 8.0
3rd X-35 Westport 35 BEDNÁR Tibor IGNÁCZ Károly, Dr. HODY Gábor, LÁBODY Zsolt, LÁBODY Ildikó, LÁBODY Balázs, Spartacus VE   4.0 3.0 2.0 9.0
4th X-35 Szélvész 3501 SOÓS István LINKA Péter, CSEPELI György, LACÓ Botond, BARABÁS Bence, NAGY Viktor ALU SE   5.0 4.0 3.0 12.0
5th X-35 Olsen 3502 DOBSZAI Zoltán KOVÁCS Kristóf, RÁCZ Heléna, ÓVÁRI Győző, PÁLOS Titusz, ZSOBORI Zsolt, BOBEK József Variens VSE   3.0 5.0 6.0 DNC 14.0

 

Scholtz 22 Fleet

Sailed:3, Discards:0, To count:3, Ratings:VY, Entries:4, Scoring system:Appendix A
Rank Fleet Boat SailNo Helm Crew Club VY R1 R2 R3 Nett
1st Scholtz 22 Abfox 128 TÓTH Mátyás MÁTÉ Balázs, LUMMER Róbert, HAJZER Bence     3.0 2.0 1.0 6.0
2nd Scholtz 22 Metálka 100 MAJOROSS Bea (TVSK) ROMÁN Kata (MAY), BARCZI Orsi (VVEB), BARI Bogi (FKVE)     1.0 3.0 2.0 6.0
3rd Scholtz 22 Warker 109 VARRÓ Gábor HEGYI Balázs, ifj. VARRÓ Gábor mocó, VARRÓ Gergely mocó Túravitorlás SK   2.0 1.0 3.0 6.0
4th Scholtz 22 Maya 119 KALLÓ Sándor KRÉNUSZ Kornél, KALLÓ Zoltán Siófoki VK   5.0 DNF 4.0 4.0 13.0

 

Melges 24 Fleet

Sailed:3, Discards:0, To count:3, Ratings:VY, Entries:5, Scoring system:Appendix A
Rank Fleet Boat SailNo Helm Crew Club VY R1 R2 R3 Nett
1st Melges 24 Teamproximo 759 IAN AINSLY ADAM MARTIN, KARÁCSONY Réka, BERENCSÁN Dávid     1.0 1.0 1.0 3.0
2nd Melges 24 Dinamit 392 VÉKONY István HERCEG László, BANKA Pál, RAJNOHA László ELMÜ   2.0 2.0 4.0 8.0
3rd Melges 24 Random 240 REGŐS Roland NAGY Gábor, BARNÓCZKY János, VARGA János YEGY   5.0 3.0 2.0 10.0
4th Melges 24 Zsiráf 373 MATYASOVSZKY Géza (8mOD SE) GÁBOR Balázs (8mOD SE), MAJOR Gábor (THE), SOÓS Eszter (Generál) THE   3.0 4.0 3.0 10.0
5th Melges 24 Meglesz 369 SZABOLCS Bence CSENDES István, BÖKÖCZ Róbert YEGY   4.0 5.0 6.0 DNC 15.0

 

YS-II Fleet

Sailed:3, Discards:0, To count:3, Ratings:VY, Entries:7, Scoring system:Appendix A
Rank Fleet Boat SailNo Helm Crew Club VY R1 R2 R3 Nett
1st YS-II Euphemya 203 MADARÁSZ Tamás GROHOCZKY Attila, KOVÁCSI László, MERETEI Gábor BYC 101 1.0 1.0 1.0 3.0
2nd YS-II Fétis 16 DEMECZKY Mihály Zoltán RIPKA Edit, MÉSZÁROS Gábor, DEMECZKY Mihály Barna TVSK 96 2.0 2.0 2.0 6.0
3rd YS-II Márta 430 MATLASZKOVSZKY Miklós MATLASZKOVSZKY Márta TVSK 108 3.0 4.0 3.0 10.0
4th YS-II Aquamarin 488 KOMONDI Pál ZÁDOR Tamás, TÓBIÁS Éva TVSK 107 4.0 3.0 4.0 11.0
5th YS-II Pajkos 6 SZALONTAI Tamás KÁKONYI Kriszta, KISS Katalin, BAKOS Dezső Generál SK 107 5.0 5.0 5.0 15.0
6th YS-II Kis Kapitány 106 MAJOR Gábor PANKOTAI Csaba, BEJEK Miklós, MOLNÁR Kázmér, VINCZE Zsóka Unitef 2 103 6.0 6.0 6.0 18.0
7th YS-II Zarándok 18 PRICZEL Vilmos FABÓ Péter, HEGEDŰS Róbert dr., KASNER Gyula Regatta YC 96 7.0 8.0 DNC 8.0 DNC 23.0

 

Sudár R. Fleet

Sailed:3, Discards:0, To count:3, Ratings:VY, Entries:4, Scoring system:Appendix A
Rank Fleet Boat SailNo Helm Crew Club VY R1 R2 R3 Nett
1st Sudár R. Gé. 155 PÁL Gaszton VALIS István, KOVÁTS Imre TVSK   1.0 1.0 1.0 3.0
2nd Sudár R. Pontilla 740 DEMJÉN Péter OSVÁTH Márton, MOLNÁR Attila (VVEB) Spartacus VE   2.0 2.0 2.0 6.0
3rd Sudár R. Freedom 154 PEKK Antal NATTA Antal, NATTA Antalné KMP-VSE   3.0 3.0 3.0 9.0
4th Sudár R. Aries 711 dr. BOGNÁR Attila Dr. CSIKI Csaba, Dr. CSIKI Tamás Csiko-Boat SE   4.0 4.0 5.0 DNC 13.0

 

Regina Fleet

hirdetes
Sailed:3, Discards:0, To count:3, Ratings:VY, Entries:4, Scoring system:Appendix A
Rank Fleet Boat SailNo Helm Crew Club VY R1 R2 R3 Nett
1st Regina Rubin Hód 812 Dr. BUJÁKI Attila Dr. RIGÓ Ákos, NÁNÁSI Zoltán TVSK   1.0 1.0 2.0 4.0
2nd Regina Szirákó 746 JAKAB László KNAUER György, M.NAGY Gergely TVSK   3.0 3.0 1.0 7.0
3rd Regina Gemini 979 KISS László FÓNAGY László, KISS Luca (SVE), KISS Márta (SVE), KISS András mocó TVSK   2.0 4.0 5.0 DNC 11.0
4th Regina Amitié 84 HOLCZHAUSER András SZABÓ Vilmos, BERKES Péter, BAKOS Tímea mocó     5.0 DNC 2.0 5.0 DNC 12.0

 

Dolphin Fleet

Sailed:3, Discards:0, To count:3, Ratings:VY, Entries:8, Scoring system:Appendix A
Rank Fleet Boat SailNo Helm Crew Club VY R1 R2 R3 Nett
1st Dolphin Lelemény 658 GÁL Attila GÁL István, LÁSZLÓ Zoltán, ZEMLICKI Zoltán Atomerőmű SE   1.0 1.0 1.0 3.0
2nd Dolphin Karakán 693 SÁRKÖZI Béla HÉJJA László, KARSZT János, ASZTALOS József ASE   4.0 4.0 2.0 10.0
3rd Dolphin Suppy 731 SZÁVA György SÁRKÖZI Tibor, SÁRKÖZI Márk ifi, UJVÁRI Zoltán ASE VSC   3.0 3.0 4.0 10.0
4th Dolphin Rozália 865 KISS János (VSC) JÓNA Béla (Alba Regia SC), VAS Tibor (Túravitorlás SC) Vízügyi SC   2.0 2.0 9.0 DNC 13.0
5th Dolphin Héliosz 1287 CSERNY Ferenc CSERNY Judit, MOOR Bálint Atomerőmű SE   5.0 5.0 3.0 13.0
6th Dolphin Nyaffy 1064 HACKL Albert MAKRA Dénes, RÉHM Miklós Atomerőmű SE   6.0 6.0 5.0 17.0
7th Dolphin Aiolosz 743 PRÓKAI Gábor PRÓKAI László, SZABÓ Attila Atomerőmű SE   8.0 7.0 9.0 DNC 24.0
8th Dolphin DorrVick 1223 PRODÁN János PRODÁN Viktória, SAÁGHY Péter ASE   7.0 9.0 DNC 9.0 DNC 25.0

 

YS-III Fleet

Sailed:3, Discards:0, To count:3, Ratings:VY, Entries:7, Scoring system:Appendix A
Rank Fleet Boat SailNo Helm Crew Club VY R1 R2 R3 Nett
1st YS-III Zorko 805 ZAGYVA Gábor DOMA Tamás AVSC 112 2.0 1.0 1.0 4.0
2nd YS-III Soul 131 LELKES László ZSABOKORSZKY Ferenc Spartacus VE 115 1.0 3.0 2.0 6.0
3rd YS-III Skorpió 646/224 BISZTRAY György BARANYAI Lajos, BERKE István TVSK 110 3.0 2.0 8.0 DNC 13.0
4th YS-III Fieling 474 FIEL László CSIPKE Éva AVSC 112 5.0 5.0 3.0 13.0
5th YS-III Péter Pál 284 GOSZTONYI Pál VÍG János, BAUER Ádám TVSK 112 4.0 4.0 8.0 DNC 16.0
6th YS-III Capricornus 1139 KÁDÁR Gábor SZALONTAI Gergely Spartacus VE 121 6.0 6.0 8.0 DNC 20.0
7th YS-III Mengersen 955 SASADI Ferenc EGRI Csaba Spartacus VE 117 7.0 7.0 8.0 DNC 22.0

 

Dragon Fleet

Sailed:3, Discards:0, To count:3, Ratings:VY, Entries:6, Scoring system:Appendix A
Rank Fleet Boat SailNo Helm Crew Club VY R1 R2 R3 Nett
1st Dragon Atlantis 50 NEDBÁL Noel NEDBÁL Zsombor, MAROSFŐI Csaba TYC   3.0 1.0 1.0 5.0
2nd Dragon 7 Arts 49 Dr. TENKE Péter VARGA István, KISS István, Dr. POLGÁR Csaba Spartacus VE   2.0 2.0 2.0 6.0
3rd Dragon Nemecsek 31 TÓTH Zsolt dr. KOZMA László, KOZMA László TYC SE   1.0 4.0 4.0 9.0
4th Dragon Rosie 52 GERŐ András SZAKONYI Csaba, CSOLLÁNY Csaba BFYC   4.0 3.0 3.0 10.0
5th Dragon Yorikke 30 JUHÁSZ György KISMARTY Balázs (TVSK), FEKETE Máté (TYC) BFYC   5.0 5.0 5.0 15.0
6th Dragon Indigo 54 HOMOLA László HOMOLA Gergely, HOMOLA Dániel AYC   6.0 6.0 6.0 18.0

 

Scoring codes used

Code Description Points
DNC Did not come to the starting area Varies
DNF Started but did not finish 10, 5

Ha tetszett ez a cikk, oszd meg ismerőseiddel, kattints ide:

MEGOSZTÁS MEGOSZTÁS MEGOSZTÁS MEGOSZTÁS

Ezek is érdekelhetnek

hirdetes

Szótár

Alsó él

Alsó él: A vitorla alsó, a fedélzettel nagyjából párhuzamos éle. Tovább

Árkádia Hotel Kikötő

A Balaton keleti medencéjének északi partján található az Árkádia Hotel kikötője.... Tovább

Tovább a lexikonra
IRATKOZZ FEL A HÍRLEVELÜNKRE!X
Érdekelnek a legfrissebb vitorlázással kapcsolatos hírek, legújabb blogbejegyzéseink?


A 'FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE' gomb megnyomásával hozzájárulást adsz a hírlevelek fogadásához és elfogadod az Adatvédelmi Szabályzatunkat.